Slevy, výhody a výdělky pro Vás

Levné ubytování

Na tomto místě bude umístěna Vaše nabídka s kontaktem na Vás - stačí poslat jen jednu SMS!

Máte volný dům, byt, chatu a nebo jen třeba jednu volnou místnost? Nabídněte za rozumnou cenu své volné prostory zájemcům o levné ubytování a nebo třeba pro přespání. Dejte o sobě vědět zde na tomto místě a můžete si vydělat peníze! Do SMS inzerátu napište e-mail a nebo telefon na Vás, odkud jste a co konkrétně nabízíte. Pak už jen čekejte, až se Vám nějaký zájemce ozve a sami se domluvte na podrobnostech. Jak napsat a odeslat SMS s Vaší nabídkou je uvedeno zde:

CHCETE ZVEŘEJNIT NA  CELÝCH  6 MĚSÍCŮ  VÁŠ  TEXTOVÝ  INZERÁT  S NABÍDKOU ZDE NA TOMTO MÍSTĚ ?

Stačí zaslat SMS z Vašeho mobilního telefonu z celé České republiky.

Napište SMS ve tvaru:

pm inzerce lu kontakt na vás + text vašeho inzerátu

Za písmeny pm udělejte mezeru, za slovem inzerce udělejte mezeru, za slovem lu udělejte mezeru, místo slov kontakt na vás + text vašeho inzerátu napište Váš telefon, nebo e-mail, nebo webovou adresu a Váš inzerát (bez háčků a čárek nad písmeny). V zaslané SMS můžete napsat celkem maximálně 159 znaků včetně mezer mezi slovy.

Správně napsanou SMS odešlete na tel. číslo:

903 33 30

Cena za odeslání SMS zprávy je 30 Kč vč. DPH. Službu zveřejnění inzerátu na základě přijaté SMS poskytuje firma Tůma P. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace nedoručení odeslané SMS tel. 602777555, 9-17 hodin v po-pá, nebo reklamace@airtoy.cz, www.platmobilem.cz V inzerátu je nutné uvést kontakty na Vás, tj. telefonní číslo, e-mail, www kontakt, nebo svou adresu, v jakém městě službu nabízíte, o co se konkrétně jedná a za kolik Kč službu uděláte. Odesláním SMS projevujete souhlas se zveřejněním inzerátu. Za správnost a pravdivost inzerátu zodpovídá výhradně inzerent, který zaslal inzerci přes SMS. Vyhrazujeme si právo opravit v inzerátu nespisovná slova a pravopisné chyby. SMS s inzerátem lze zasílat libovolně opakovaně. Každé zaslání SMS = 6 měsíců zveřejnění inzerátu. Vulgární inzeráty, pomluvy, křivá obvinění a jiné protizákonné texty nebudou zveřejněny. Cena za odeslání SMS se nevrací. SMS lze zaslat pouze z mobilního telefonu, u předplacených tel. čísel je nutné mít dostatečný kredit. V odeslané SMS musí být uveden text inzerátu a kontakty na Vás dle výše uvedeného postupu. Pokud do 3 dnů od odeslání SMS nebude Váš inzerát zveřejněn, napište na bulletin@email.cz V tom případě nám napište do e-mailu číslo Vašeho mobilu, ze kterého byla SMS odeslána a datum odeslání SMS! Po odeslání SMS Vám bude obratem na mobilní telefon zaslána potvrzující SMS o přijetí Vaší inzerce.

Váš inzerát bude zveřejněn na uvedeném místě nejpozději do 3 dnů.

 

Vyhledávání

Web provozuje: Tůma Pavel, 17. listopadu 287/33, 400 10 Ústí n. L. 10, bulletin@email.cz, IČO 62232649, www.rzp.cz *Další informace k nabídkám a dodací + obchodní podmínky jsou uvedeny na https://www.iprace.net/obchodni-podminky-sluzby